VARDAR EĞİTİM ARAÇLARI, 2006 yılında eğitim araç-gereçleri sektörüne, -önemli bir boşluğu giderecek şekilde adım atmıştır. Ülkemiz eğitim kurumlarının ihtiyaç ve vizyonuna uygun çözümler üretme, özel tasarımlar geliştirme, sağlıklı, dürüst, etkin iletişimler kurma anlayışıyla girdiğimiz bu yolda, zamanla, altyapısı sağlam, karşılıklı saygı ve güvene dayanan, uzun vadeli dostluklar kurarak ilerledik.

Kısa sürede Türkiye'nin tüm illerine ve hemen hemen her ilçesine ulaşarak, ürünlerimizi eğitim kurumlarımıza sunma imkânı bulduk. Oluşturduğumuz geniş müşteri ağına daha etkin hizmet vermek ve eğitim kurumlarımızın isteklerini ve ihtiyaçlarını profesyonelce karşılamak amacıyla, deney araç-gereçleri, çelik-emaye yazı tahtası sistemleri, okul sıraları üretiminin yanı sıra, okul öncesi eğitim araç-gereçleri üretimi ve ithalatına da yöneldik.

Her işimiz, bizim için ayrı bir değer ve yeni bir sorumluluktur. Sorumluluklarımızın farkında olarak ve sektördeki paydaşlarımızı da içine alan ekip çalışmasından asla vazgeçmeksizin, hizmet verdiğimiz eğitim araçları sektörünün her branşına aynı özeni göstererek ürünlerimizi ve ürün portföyümüzü geliştirdik.

Bugün geldiğimiz noktada, ürettiğimiz 2500 çeşit ürün ile 2000 m2 üretim alanı olmak üzere toplam 4000 m2 büyüklüğündeki tesislerimizde, eğitim kurumlarımızın ihtiyaç ve önerilerini ön planda tutarak kaliteli ürünleri üretmeye ve en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Üreterek kullanıma sunduğumuz ürünlerle çocuklarımızın gelişimi olası en iyi düzeyde gerçekleşirken, biz de bu başarıda pay sahibi olmaktan kıvanç duyuyoruz…İLETİŞİM